Нафтогаз оголосив дефолт щодо єврооблігацій

У компанії всю відповідальність за ситуацію, що склалася, поклали на Кабмін, який заборонив будь-які дії щодо єврооблігацій без погодження. Також у НАК наголосили, що мають достатньо грошей для виплат.

 
Національна акціонерна компанія Нафтогаз України у вівторок, 26 липня, оголосила дефолт щодо єврооблігацій. Про це повідомляє сайт компанії.
 
Повідомляється, що станом на 26 липня 2022 року минув термін виплат Нафтогазу власникам єврооблігацій.
 
У компанії зазначили, що минулого тижня Кабмін зобов’язав НАК робити якісь дії щодо єврооблігацій лише після окремого погодження з урядом. Керівництво наперед звернулося за погодженням виплат за єврооблігаціями, оскільки на рахунках було достатньо коштів. Однак не отримало дозволу провести їх.
 
Зазначається, що дефолт Нафтогазу позбавляє компанію доступу до міжнародного ринку капіталу.
 
У компанії всю відповідальність за ситуацію, що склалася, поклали на Кабмін, заявивши, що своєю забороною на виплату уряд фактично узяв на себе повну відповідальність за залучення коштів, необхідних для імпорту природного газу для проходження опалювального сезону.
 
Нагадаємо, напередодні Нафтогаз попередив про загрозу дефолту, зазначивши, що власники єврооблігацій компанії відмовилися ухвалити запит на відстрочку виплат на два роки.
 
Нафтогаз на межі дефолту
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net