Метінвест приєднався до ініціативи ООН з відновлення України

Учасники Ukraine Business Compact 2023 зобов’язалися дотримуватися основних принципів підтримки довгострокового сталого економічного відновлення України.

Група Метінвест долучилася до ініціативи ООН із відновлення України та підписала Ukraine Business Compact 2023 – міжнародний меморандум, який містить принципи довгострокового сталого економічного відновлення України. Про це напередодні повідомила пресслужба  компанії.

«Зараз перемога нашої країни у війні – це ціль номер один. А далі Метінвест зробить все від себе залежне, щоб відбудувати державу й зробити її ще кращою. Впевнені, що участь гірничо-металургійної галузі у цьому процесі буде однією з ключових», – зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Зазначено, що хабом для Ukraine Business Compact 2023, який об’єднав лідерів національної бізнес-спільноти, став Глобальний договір (ГД) ООН в Україні.

У повідомленні уточнюється, що якщо раніше принципи, ініційовані та презентовані на Ukraine Recovery Conference 2023, підписували лише міжнародні компанії, що будуть інвесторами відбудови України, то нині за сприяння ГД ООН в Україні до цього долучаються й українські компанії.

Ukraine Business Compact 2023 має на меті створити цілу екосистему для відбудови України. Учасники, зі свого боку, взяли на себе зобов’язання дотримуватися основних принципів підтримки довгострокового сталого економічного відновлення України: стабільно інвестувати, прискорювати «зелений» перехід, працювати відповідно до міжнародних стандартів, впроваджувати найкращі практики корпоративного управління та дотримуватися всіх законодавчих і нормативних актів щодо санкцій.

Як відомо, компанія Метінвест також співпрацює з Глобальним договором ООН у сфері гуманітарної допомоги. Так, ініціатива Метінвест Рятуємо життя та ГД ООН створили Центри психологічної реабілітації та підтримки для українців, які  постраждали унаслідок війни. Перший центр відкриють у Запоріжжі вже у липні: Метінвест допоможе облаштувати та вмеблювати приміщення для організації центру, а також залучатиме психологів і персонал. ГД ООН в Україні, у свою чергу, розробить концепцію та програми психологічної допомоги, проведе навчання психологів і персоналу центру та організує його роботу.

Нагадаємо, від початку війни Метінвест спрямував на допомогу державі та українцям 3,7 млрд гривень, з яких більш як 2 млрд гривень – на потреби армії в межах мілітарної ініціативи Ріната Ахметова Сталевий фронт.

Також повідомлялося, що за перший квартал 2023 року Метінвест перерахував понад 2,5 млрд гривень податків і зборів до бюджетів усіх рівнів в Україні. А за 2022 рік компанія перерахувала 20,5 млрд гривень до бюджетів усіх рівнів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Зеленський розповів про підготовку до саміту НАТО

На Полтавщині російські ракети влучили в дачний кооператив

В ОК Південь анонсували хороші результати щодо наступу ЗСУ

90% українців не готові взаємодіяти з громадянами РФ — опитування

Источник: korrespondent.net