ДТЕК у серпні збільшила генерацію електроенергії на 35%

За вісім місяців цього року теплоелектростанції компанії відпустили майже 9,9 млрд кВт⋅годелектроенергії.

Енергохолдинг ДТЕК  підтримав енергосистему України на тлі аномальної спеки у серпні і збільшив генерацію електроенергії на своїх ТЕС на 35% за місяць. Про це повідомила пресслужба компанії у середу, 6 вересня.

«Лише за останні чотири місяці енергетичні підприємства компанії наростили відпуск електроенергії на 28% порівняно з аналогічним періодом минулого року. У серпні ж, коли через спеку споживання трималося на рекордних для літа позначках, енергетики згенерували в енергосистему на 35% більше електроенергії, ніж у серпні минулого року», – йдеться в повідомленні.

Вказано, що усього за вісім місяців цього року ТЕС компанії відпустили майже 9,9 млрд кВт⋅годелектроенергії, щоеквівалентносередньомуспоживаннюблизько3,3 млнродинпротягомроку.

«Енергетики роблять усе можливе, щоб, з одного боку ремонтувати, відновлювати і готувати станції до максимального навантаження в осінньо-зимовий період, з іншого – надійно підтримувати і страхувати енергосистему і в інші пікові періоди. Для цього лише минулого тижня ввели у роботу після ремонту два енергоблоки наших ТЕС, загальною потужністю майже 400 МВт», – розповів гендиректор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

Раніше у ДТЕК назвали суму витрат на підготовку ТЕС і шахт до майбутньої зими. Мова йде про мільярди гривень.

Також у ДТЕК розповіли, як консолідувалися зусилля енергетичної галузі до майбутньої зими.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net