ConcordBank отримав статус великого платника податків

Підтримка ЗСУ та благодійних проектів з боку банку перевищила 100 млн гривень за підсумками року.

 
 
 
 
 
У 2022 році ConcordBank сплатив державі податків та зборів на загальну суму понад 150 млн гривень і перейшов на облік зі звичайної податкової в управління ДПС по роботі з великими платниками податків. Про це повідомив голова правління ConcordBank Юрій Задоя у п’ятницю, 10 березня.
 
«ConcordBank сплатив державі понад 151 млн гривень: 141 млн гривень податків і майже 10,7 млн гривень обов’язкових внесків і зборів до бюджету», – розповів він.
 
За оцінкою голови правління, перехід банку на облік в офіс управління ДПС по роботі з великими платниками податків є «маркером успішності».
 
«Посилення економіки і стійкий бізнес, що розвивається, особливо потрібні Україні зараз, ми розуміємо це. Банківська система до того ж є стратегічно важливою сферою, тому цей «фронт» важливо тримати», – додав Юрій Задоя.
 
З лютого 2022 року ConcordBank значну кількість власного прибутку направив на підтримку підрозділів ЗСУ. У деякі місяці на ці потреби направлялося до 50% прибутку.
 
Зокрема, як повідомив Задоя, за рік було «виконано майже 250 запитів від військових підрозділів, яким передано кілька БпЛА, понад 40 квадрокоптерів, близько 50 тепловізорів та 30 радіостанцій, зарядні станції, генератори тощо».
 
 
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net