Raiffeisen не має конкретного плану виходу з Росії — НБУ

Голова НБУ Андрій Пишний звернувся до наглядової ради RBI перед проведенням загальних зборів і закликав Групу не зволікати з рішенням щодо виходу банку з РФ.

 

Національний банк України наголошує на позитивних сигналах у заяві групи Raiffeisen Bank International (RBI), оголошеній за результатами загальних зборів 30 березня, але повідомляє, що конкретного плану заява не містить.
 
Повідомляється, що заява RBI «не містить чіткого плану з конкретними кроками та термінами їх реалізації», але «може свідчити про перехід від пошуку «стратегічних варіантів майбутнього» до готовності банку до реального скорочення ділової активності в Росії та реалізації рішень, які призведуть до продажу чи виділення або деконсолідації Райффайзенбанку Росія із групи».
 
«Висловлюємо надію, що RBI Group як відповідальний член міжнародної фінансової спільноти вже найближчим часом докладе зусиль для впровадження в життя вказаних ініціатив», — зазначили у НБУ.
 
Глава НБУ Андрій Пишний звернувся до наглядової ради RBI перед проведенням загальних зборів і закликав Групу не зволікати з рішенням щодо виходу банку з РФ, а також звернув увагу на неприйнятність потенційного виходу Райффайзенбанку з РФ шляхом обміну активами Райффайзенбанку з підсанкціонованим Ощадбанком в Австрії.
 
«Угода, що дозволяє банку, що належить Кремлю, зберегти свої заблоковані підсанкційні активи в Європі і повернути їх до Росії, щоб і надалі підтримувати економічну стійкість і здатність Росії вести війну з Україною, не витримує жодної критики, не кажучи вже про порушення санкційних обмежень», — йдеться у коментарі.
 
Раніше повідомлялося, що Raiffeisen Bank має намір позбутися свого російського підрозділу.
 
Банк Raiffeisen внесли до списку спонсорів війни
 
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net