Перший держбанк почав продавати безготівкову валюту

Після закінчення терміну депозиту кошти у валюті вкладу у повному обсязі разом із відсотками доступні для використання.

Державний Укрексімбанк розпочав продаж безготівкової валюти приватним клієнтам з подальшим розміщенням у депозит терміном від трьох місяців без права дострокового розірвання. Продаж здійснюється відповідно до рішення Нацбанку України, повідомила напередодні прес-служба банку.

Вказано, що ставки та інші умови розміщення коштів на депозитний рахунок у разі безготівкового придбання валюти є стандартними для валютних вкладів банку терміном від трьох місяців (від 0,05% річних).

Після закінчення терміну депозиту кошти у валюті вкладу у повному обсязі разом із відсотками доступні для використання. За потреби їх можна отримати у касах банку у готівковій формі (екв. 100 тисяч гривень на день).

Нагадаємо, після початку війни НБУ заборонив банкам продавати безготівкову валюту населенню. Проте з 21 липня регулятор послабив обмеження та дозволив українцям купувати валюту на 50 тисяч гривень за умови подальшого вкладення її на депозит терміном від трьох місяців без можливості дострокового розірвання.

Деякі банки вже пропонують таку послугу своїм клієнтам, але більшість фінустанов поки що працюють над запровадженням. Зокрема, державні ПриватБанк та Ощадбанк досі не продають безготівкову валюту населенню.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net