Mega Millions розіграє $1 млрд. у п ятницю. Дізнайтесь як взяти участь

Топ приз США Mega Millions знову перейшов до наступного тиражу, досягнувши позначки $1.02 мільярда доларів. Наступний тираж пройде найближчої п’ятниці, 29 липня, і хто знає, можливо, наступним переможцем стане хтось із України!

 

Оскільки в ході тиражу, що відбувся минулого вівторка, нікому з учасників не вдалося вгадати всю виграшну комбінацію цілком, головний приз лотереї Mega Millions все ще на кону, і тепер хтось може виграти ще більшу суму – лотерея розігрує мільярд доларів.


Грандіозний грошовий приз дістанеться тому, хто зуміє вгадати 6 номерів: 5 звичайних (основних) з діапазону 1-70 і один додатковий номер («Mega Millions») від 1 до 25. Не варто забувати про приз другої категорії – тому, хто вгадає лише 5 основних чисел (без додаткової кулі), дістанеться приголомшливий втішний приз у розмірі $1 мільйона.


Джекпот Mega Millions досяг 1.02 млрд доларів. Найближчий тираж пройде у ніч із п’ятниці, 29 липня.


Чи можна грати в Mega Мільйони з України?

Згідно з правилами, встановленими Multi-State Lottery Association (MUSL), грати в Mega Millions можна з будь-якої країни світу. Так, її квитки продаються тільки на території США, але тут вам допоможе сервіс покупки лотерейних білетів theLotter .

• Прямо зараз на theLotter.
• Виберіть лотерею Mega Millions з більш ніж 50 лотерей, представлених на сайті.
• Позначте 5 номерів (від 1 до 70) у ігровому полі.
• Виберіть 1 номер ‘Mega Millions’ (від 1 до 25) в помаранчевій частині ігрового поля.


Прес-секретар компанії Адріан Коореманс пояснює, як це працює:
“Місцеві агенти theLotter у США куплять квитки від вашого імені. За правилами Mega Millions, ви не повинні бути громадянином або резидентом Сполучених Штатів, щоб брати участь у лотереї”.


Що станеться, коли ви виграєте джекпот?


Після оформлення замовлення місцеві агенти США куплять офіційні квитки від вашого імені. Ваші квитки будуть відскановані та завантажені до вашого облікового запису перед розіграшем. Сервіс стягує з клієнтів невелику комісію за транзакцію, при цьому комісії за виграшами не стягуються.
Якщо вам пощастить виграти, приз буде переведений на ваш особистий рахунок і ви зможете вивести його в будь-який час. Ви отримаєте всю суму призу, за вирахуванням федеральних податків США, без комісії!


Понад 6 мільйонів людей виграли величезні, середні та дрібні призи на сайті!

 

 

У 2015 р. мешканець Іраку, який проживає в Багдаді, виграв 6,4 мільйона доларів у лотереї Орегон Мегабакс США. Історія набула широкого висвітлення в американських ЗМІ.
За минулі роки theLotter виплатив понад 100 млн доларів у призах більш ніж 6 мільйонам переможців з усього світу. Серед найбільших переможців на сайті — жінка з Панами, яка виграла 30 мільйонів доларів у лотереї Флорида, та чоловік з Іраку, який виграв джекпот Oregon Megabucks на суму 6,4 мільйона доларів.


1.02 мільярда доларів – найбільший на даний момент лотерейний приз у світі. Купуйте квитки прямо зараз на theLotter!


Lotto Direct Limited керує thelotter . Lotto Direct Limited ліцензована Управлінням з азартних ігор Мальти; Посилання на ліцензію MGA / CRP /402/2017. Лише 18+. Азартні ігри можуть бути шкідливими, якщо їх не контролювати. Будь ласка, грайте відповідально.


 

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net