Ахметов назвав свою головну мету

Сам бізнесмен і його підприємства націлені на допомогу країні в перемозі як на військовому фронті, так і на економічному.

 
Бізнесмен Рінат Ахметов вважає своїм основним завданням допомогти Україні перемогти. Про це він повідомив в інтерв’ю польському виданню Wiadomości.
 
«Зараз у мене одна мета – допомогти Україні перемогти як на військовому, так і на економічному фронті. Після війни, перемоги України в цій війні, ми спрямуємо всі наші зусилля на відновлення нашої країни – її промислового й економічного потенціалу», – сказав бізнесмен.
 
Ахметов повідомив, що, незважаючи на економічні втрати й кризу, підприємства SCM у першому півріччі 2022 року сплатили 1,2 млрд євро податків. Сам Ахметов як фізична особа за минулий рік перерахував до держбюджету близько 40 млн євро (1,8 млрд гривень).
 
Він наголосив на складності завдань, які стоять перед державою.
 
«Перемога на зовнішньому фронті у війні з путінською Росією, і перемога на внутрішньому фронті у проведенні реформ і вступі в ЄС. Заяви президента Зеленського чітко кажуть – він, як і вся країна, націлений на виграш на цих двох фронтах. Я вірю та сподіваюся, що разом ми відсвяткуємо ці перемоги», – сказав бізнесмен.
 
Зазначимо, з початку війни підприємства Ахметова, його благодійний фонд та ФК Шахтар передали на допомогу ЗСУ та постраждалим від війни громадянам 3 млрд грн.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетКримська платформа: новий саміт на тлі повномасштабної війни

СюжетПравозахисник: Росія змінила закони для всиновлення українських дітей

СюжетHRW задокументувала російські воєнні злочини у Харкові

Источник: korrespondent.net