Відключення споживачів на період ремонту станцій не планується — ДТЕК

У компанії розповіли, що допоможе стабілізувати енергосистему на період ремонтів електростанцій, які постраждали від рашистких обстрілів.

Збільшення генерації на ТЕС та інтенсифікація імпорту в піковігодиниспоживання допоможуть стабілізувати ситуацію в енергетиці в період ремонтів електростанцій. Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук на своїй сторінці у Facebook.

«Наша країна входить у режим динамічних експортно-імпортних перетоків з країнами ЄС. Це звичайна практика для Європейського континенту, коли вночі чи навіть в окремі години протягом доби країна експортує надлишкову електроенергію, а вдень імпортує», — написав він.

Сахарук зазначив, що успішна інтеграція України до європейської мережі системних операторів передачі електроенергії ENTSO-E дала системі додаткову гнучкість.

«Ми збережемо експорт у профіцитнігодини і збільшимо імпорт у години пікового споживання. Це дозволить уникнути обмежень на період ремонтних кампаній на об’єктах генерації», — пояснив він.

Сахарук додав, що зараз на планові ремонти виведено частину атомних енергоблоків.

«Йде активна робота на ТЕЦ та ТЕС у рамках підготовки до наступного осінньо-зимового періоду. Усі роботи проходять за графіком, який дозволить підготувати обладнання до підвищених навантажень у опалювальний сезон», — підсумував виконавчий директор ДТЕК.

Раніше у Верховній Раді заявили, що уникнути дефіциту електроенергії під час ремонту електростанцій допоможе сонячна енергетика.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

У ЄС назвали сроки і місце проведення саміту за Формулою миру

Зернова угода продовжена — Ердоган

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Ведучі у Франції назвали турне Зеленського Європою «гастролями шапіто»

Батько ніс на руках до лікарні: під час обстрілу Херсонщини загинула дитина

Источник: korrespondent.net