Кирилл Шевченко: Углубление сотрудничества НБУ с Лондонской фондовой биржей

Вчора відбулася зустріч з новою очільницею Лондонської фондової біржі Джулією Хоггетт, присвячена поглибленню співпраці між нашими установами.

Я розглядаю нашу взаємодію як ефективний механізм для реалізації наших стратегічних завдань. Зокрема, ми разом з Урядом працюємо над зменшенням частки державного банківського сегмента. Наша ціль – скорочення участі держави в банківській системі України до рівня нижче 25% до 2025 року. Для цього ми як регулятор працюємо над забезпеченням стійкого та ефективного фінансового стану банків, зменшенням рівня непрацюючих кредитів та вдосконалення систем корпоративного управління.

Ми з пані Хоггетт відзначили пріоритетність «зеленого» та сталого розвитку. Я вже багато років залишаюсь прихильником «озеленення фінансів», і, маючи досвід побудови в Україні першого «зеленого» банку, докладатиму зусиль для впровадження принципів ESG в Україні і надалі.

Дякую пані Хоггетт за плідну зустріч! Ми зацікавлені у розвитку нашої взаємодії та продовженні діалогу, оскільки наявний в Лондонській фондовій біржі досвід та широкий спектр інструментів значною мірою сприятимуть залученню іноземного капіталу у банківський сектор України та його модернізації відповідно до сучасних викликів і трендів!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Источник: www.obozrevatel.com